Futboll

Hajdin Salihu zotohet se do të jap maksimumin me Dritën

Hajdin Salihu pas nënshkrimit me klubin FC Drita ka deklaruar:
 
“Së pari dua ta falënderoj Fc Dritën për interesimin tim, ndihem shumë i lumtur që kam ardh në një klub shumë të organizuar dhe me kaq shumë profesionalizëm.
Më së miri e dëshmojnë këto 6-7 vitet e fundit ku paraqitet në arenat ndërkombtare në mënyrën më të mirë të mundshme.
Faleminderit edhe për bashklojtarët për mikpritjen shumë të ngrohtë, ju premtoj që do mundohem të jap maksimumin që klubi të shkoj sa më larg në ndeshjet ndërkombtare si dhe në Superligën e Kosovës. Drita shëndrit me trofe, dhe këtë do ta bëjm së bashku edhe me lojtarin tonë të 12-të “Intelektualët”, që janë të jashtëzakonshëm.

You Might Also Like