Futboll

Ish-kapiteni i Dritës nënshkruan për Shkëndijën e Tetovës

Ardian Limani ka nënshkruar kontratë me klubin e Shkëndijës. 29 vjeçari Limani vjen nga radhët e Dritës së Gjilanit dhe luan në pozicionin e qendërmbrojtësit.

Limani është mbrojtësi i dytë që vjen te Shkëndija pas Mevlan Adilit, ndërsa së shpejti pritet edhe prezantimi i mesfushorit Endrit Krasniqi./Euforia/

You Might Also Like