Futboll

Isufi: Goli i parë na prishi krejt ekuilibrin në fushë

Bekim Isufit pas ndeshjes me Gjilanin ka theksuar se  ”Goli i parë na prishi krejt ekuilibrin në fushë edhe pse ndoshta deri në ato momente ishin ekip i mirë, e patëm posedimin dhe rastet për gol, dhe më pas e pranuam atë golin e lehtë prej gabimit në mes mbrojtjes dhe portierit, dhe aty erdhi fundi. Më pas erdhën ata golat e shpejtë dhe pas rezultatit 3-0 ndaj një skuadre siç është Gjilani është vështirë të kthehesh në lojë. U munduan në pjesën e  dytë aq sa patëm mundësi të bëjmë, por ishte shumë e vështirë”.

You Might Also Like