Futboll

Kika, Vitia e Vllaznia luajnë si mysafire

Liga e Parë në futbollin e Kosovës, fillon nesër me dy ndeshje.

Xhiron e parë do të hapet me dy ndeshje: Trepça 89’ – Liria dhe Arbëria – Flamurtari.

Këto dy ndeshje do të luhen nesër më 27.08.2021

Të shtunën luhen ndeshjet: Onix – Vëllaznimi, Rahoveci – Besa, A&N – Drenasi, Istogu – Trepça, Fushë Kosova – Kika dhe Ramiz Sadiku – 2 Korriku.

Të dielën: Vushtrria – Vitia dhe Ferizaji – Vllaznia.

Të githa ndeshjet luhen nga ora 17:00.

You Might Also Like