Futboll

Limani: Duhet gjetur forcë për të qëndruar të bashkuar edhe në ditët më të vështira

Ardian Limani, kapiten i Dritës pas humbjes nga Llapi në finale të Kupës së Kosovës ka shkruar:
Pavarësisht dhimbjes dhe zhgënjimit që ne ndjejmë, duhet gjetur forcë për të qëndruar të bashkuar edhe në ditët më të vështira!
Dua t’iu falenderoj për përkrahjen dhe gjithë emocionet që na keni dhënë gjatë tërë vitit, në të mirë e në të keqe.
E kuptoj dëshprimin dhe ndoshta nuk është koha e duhur për të dhënë fjalë, por ne do të reflektojmë shumë shpejtë dhe së bashku do ti shijojmë ditët e mira që na presin!
Falemnderit tifozët më të mirë në botë
INTELEKTUALËT 💙

You Might Also Like