Futboll

Melos Zenunaj nënshkruan me Dritën

Postim i FC Drita:

Kemi knaqësinë të ju njoftojmë lojtarin tonë më të ri, qendërmbrojtësin Melos Zenunaj.

Zenunaj në pesë sezonet e fundit ka qenë pjesë e Superligës së Kosovës me disa ekipe dhe së fundmi ishte pjesë e kampionatit shqiptar me ekipin e Kukësit.

Melosi ka nënshkruar kontratë trivjeçare me ne dhe do të jemi së bashku deri në qershor 2027.

You Might Also Like