KRONIKË E ZEZË

Në një bankë në Gjilan u deponuan 749 euro false

Një zyrtar i një banke në Gjilan ka raportuar në Polici se një klient ka deponuar 749 euro para të falsifikuara, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se monedhat janë konfiskuar dhe se rasti është duke u hetuar.

You Might Also Like