Futboll

Nuhiu e merr përgjegjësinë për humbjen

Ardian Nuhiu, kryetrajner i Dritës deklaroi pas ndeshjes:

“Fillimisht dua t’i falënderojë tifozët tanë Intelektualët që pavarësisht humbjes dhe rezultatit gjatë gjithë ndeshjes na kanë mbështetur pa fund”.

“Gjithë përgjegjësinë për këtë humbje e marrë unë, pasi kam bërë gabime në formacion dhe në futbollistë”, tha Nuhiu.

“Gjithsesi kjo humbje do të na shërbejë për të ardhmen që të mësojmë nga kjo dhe të reagojmë në ndeshjet e ardhshme”, u shpreh trajneri i Dritës.

You Might Also Like