Futboll

Përfundon pjesa e parë Drenica – Gjilani, ja rezultati

Drenica e Skenderajt dhe Gjilani janë duke u përballur në Stadiumin “Bajram Aliu” në kuadër të Vala Superligës së Kosovës në futboll. Pas pjesëlojës së parë rezultati është i barabartë 0:0. Futbollistët e Drenicës më shumë e kanë topin në pronësi dhe patën disa raste shënimi, derisa Gjilani më të rrezikshëm ishin në kundërsulme, por asnjëra nga ekipet nuk ia doli të shënojë.

You Might Also Like