Futboll

Rama: Humbje që i vështirëson punët tona

Trajneri i Drenicës, Fadil Rama, ka thënë se me këtë humbje Drenica dukshëm i ka vështirësuar punët në tabelë, por edhe ka shtuar se ky nuk është fundi i kampionatit, ngase ende ka shumë lojë. Ai ka paralajmëruar lojë më të mirë kundër Llapit në javën e ardhshme dhe se imperativ të vetëm do t’a kenë fitoren.

“Mendoj se sot, treguam lojë shumë të mirë, por fati vendosi. Mendoj se rezultati real do të ishte nga një pikë për të dy ekipet”, ka thënë Rama./Kryelajmi/

You Might Also Like