Futboll

SADAT PAJAZITI VAZHDON ME KF KIKËN

Postim i KF Kika

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me trajnerin Sadat Pajaziti që ta udhëheqë klubin tonë për sezonin 2023/2024.
Marrëveshja është arritur gjatë ditës së sotme mes zyrtarëve të klubit dhe trajnerit Pajaziti.
Menaxheri i klubit, Seidi R. Latifaj është shprehur i kënaqur që kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës të trajnerit Pajaziti.
Kurse, trajneri Pajziti ka thënë se në sezonin e ri do ta shohim një Kikë më ndryshe me synime të qarta për sezonin e ri.
KF KIKA iu njofton se gjatë ditëve të ardhshme do t’iu njoftojmë për risitë e tjera

You Might Also Like