Futboll

Tahiri: Synojmë tri pikë

Në kuadër të xhiros së 9-të, FC DRITA do të takohet me FC Malishevën në Stadiumin e Qytetit në Suharekë.

Në konferencën për media, futbollisti, Ardit Tahiri ka theksuar: se shpreson ta vazhdojnë serinë e fitoreve dhe fitore do të synojnë edhe nesër.

“Pas një jave të ngarkuar shpresoj që ta vazhdojmë me rezultate pozitive, sepse kemi qenë në një krizë rezultatesh por ia dolëm ta kalojmë. ikë”, ka thënë Tahiri.

You Might Also Like