Futboll

Vllaznia angazhon dy ish-futbollistë të Dritës

Mensur Livoreka ka vazhduar kontratën edhe për një sezonë me Vllazninë e Pozheranit. Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit, teksa anëtari i kryesisë së klubit Besim Halimi e ka bërë prezantimin e tij.

Livoreka i cili ishte në negociata të vazhdueshme me klubin për të rinovuar, por tek tani është gjetur akordi mes dy palëve.

Sulmuesi në fjalë ishte njëri ndër të preferuarit e tifozërisë “Tigrat”. Ndërkohë sot në Vlazni kanë arritur edhe dy pruarje te reja .

Vllaznia e Pozharanit ka arritur marrëveshje edhe me dy futbollist të cilët vijnë nga Drita e Gjilanit , ata janë : Almedin Murati /sulmues/ dhe Alban Tusuni/mbrojtës/./ Aziz Zuka

You Might Also Like