Futboll

Agustin Torassa nuk do të jetë më pjesë e klubit SC Gjilani

Agustin Torassa nuk do të jetë më pjesë e klubit SC Gjilani. 

“Ju njoftoj se nga sot nuk do të jem më pjesë e SC Gjilanit. Krenar që kam qenë pjesë e këtij klubi, falënderoj të gjithë njerëzit që ndanë me mua gjatë gjithë kësaj kohe. Unë do të ruaj kujtimet më të mira. Faleminderit SC Gjilani, faleminderit tifozëve për respektin e gjithmonë dhe faleminderit Kosovën! Shpresoj të kthehem një ditë. Pershendetje te gjitheve. Me respekt”, ka shkruar Torassa.

You Might Also Like