Futboll

Bashkimi i Koretinit u kthehet fitoreve

 

Bashkimi i Koretinit, anëtar i Ligës së Parë të Kosovës në futboll, u është kthyer fitoreve, kësaj radhe koretinasit kanë fituar në fushë të vet, duke e mposhtur ekipin e Drenasit me rezultat të pastër 2:0.

Për Bashkimin kanë shënuar futbollistët Kushtrim Rexhepi dhe Valmir Ramadani.

Me gjithë këtë fitore të shënuar, Bashkimi edhe më tej mbetet në zonën e rrezikuar.

 

Ja tabela në Ligën e Parë të Kosovës:

 

 

You Might Also Like