Futboll

Drita përforcohet edhe me një portier

Klubi FC DRITA ka arritur marrëveshje me portierin e talentuar, Florjan Smakiqi.
Florjani me Dritën ka nënshkruar kontratë trivjeçare, duke u bërë pjesë e rrugëtimit të këtij ekipi.
Portieri 23- vjeçar Smakiqi ka qenë pjesë e KF Feronikelit dhe së fundmi te KF Drenica.
FC DRITA i dëshiron suksese gardianit  të ri, Florjan Smakiqi.

You Might Also Like