Futboll

Enhar Cakolli, lojtar i ri i FC Drita

Postimi i plotë i FC Drita:
Enhar Cakolli zyrtarisht tek ne!
Enhar Cakolli edhe zyrtarishte eshte pjese e klubi tone. Cakolli ka bere hapin e madhe ne karrieren e tij dhe tani ka fituar kontrat tre vjeqare me klubin tone.
Enhari eshte bashkuar nga fillimi i fazes pergaditore me ekipin dhe me aftesit e tija ka bindur stafin teknik dhe per tre vitet e ardhshme do te jete bardh e kalter.
Cakolli eshte nga Ferizaj dhe luan ne poziten e mbrojtesit te krahut te djatht. Ka qene pjese e moshave te klubit te Ferizait U-17 dhe U-19, gjithashtu ne vitin e fundit ka qene pjese e ekipit senior te Ramiz Sadikut.
Klubi jone me Erhanin e ka mbyllur qeshtjen e transfereve te lojtareve per kete sezon duke e cilesuar si nje merkato te suksesshme drejte synimeve tona.

You Might Also Like