Futboll

Gjilani sërish shënon fitore bindëse në miqësore

SC Gjilani ka pritur sot (e shtunë) Phoenixin në stadiumin me bari sintetik në Gjilan.

Miqësorja i ka takuar skuadrës së Zekirija Ramadanit, të cilët fituan me rezultat 3-0, shkruan Gazeta Olle.

Tre golashënues të ndryshëm u regjistruan për kuqebardhët ndaj skuadrës së Ligës së Parë.

Arbnor Ramadani, Albert Dabiqaj dhe Keita Razak realizuan golat në ndeshjen kontrolluese.

Të mërkurën Gjilani mposhti edhe Drenasin me rezultat minimal 1-0. /Gazeta Olle/

You Might Also Like