Futboll

Ja kur përballen Drenica – Gjilani

KF Drenica, kundërshtar i radhës i skuadrës së Gjilanit
Gjilani në javën e 22-të kampionale ndeshet në udhëtim me skuadrën nga Skënderaj, KF Drenica.
Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadiumin “Bajram Aliu”, në Skënderaj, do të luhet ditën e hënë me datë 1 mars dhe nis në ora 13:00.

You Might Also Like