Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Drita – Ballkani

Superliga e Kosovës – Xhiroja XXXIV
⚽ FC DRITA vs Fc Ballkani
? E Diel | 09 Maj | 15:00
?️ Stadiumi i Qytetit në Gjilan
——-
Deri në vendimin tjeter të FFK-së,
Ndeshja Zhvillohet pa praninë e publikut por me transmetim Direkt në ART MOTION dhe Klan Kosova
May be an image of 2 people and text

You Might Also Like