Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Prishtina – Drita

Ndeshja e mbetur ndërmjet Prishtinës dhe Dritës, e vlefshme për xhiron e tretë, pra ndeshje e mbetur, do të zhvillohet këtë të diele me fillim në ora 13 e 30. Ndeshja luhet në Stadiumin “Fadil Vokrri” dhe do të jetë pa shikues, shkaku i pandemisë, por që do të transmetohet në televizionSuperliga e Kosovës – Xhiroja III (Ndeshje e mbetur)

⚽Fc Prishtina vs FC DRITA

?E Diel | 20 Dhjetor | 13:30

?️Stadiumi “Fadil Vokrri” , Prishtinë

Deri në vendimin tjetër të FFK-së,

Ndeshja Zhvillohet pa praninë e publikut por me transmetim Direkt në ART MOTION dhe Klan Kosova

You Might Also Like