Futboll

Ja kush janë gjyqtarët në ndeshjen Gjilani-Ballkani

Janë deleguar gjyqtarët për takimin e javës se 5-të kampionale, ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit.

Fatmir Tahiri është caktuar gjyqtar kryesor në këtë sfidë.Ndihmësit e Tahirit në këtë duel janë Besnik Morina e Meriton Berisha, kurse Bardh Ajeti është deleguar gjyqtar i katërt, në takimin e ditës së nesërme.

Rikujtojmë se takimi mes Gjilanit dhe Ballkanit zhvillohet nesër, me fillim nga ora 16:00 në qytetin e Gjilanit.

You Might Also Like