Futboll

Kika barazon në fushën e Ramiz Sadikut

Klubi i Futbollit Kika nga Hogoshti ka luajtur baras me Klubin e Futbollit Ramiz Sadiku në ndeshjen që është luajtur në Prishtinë.

Në këtë ndeshje për ekipin hogoshtas ka shënuar futbollisti Meriton Musliu.

Pas tetë ndeshjeve të zhvilluara në Ligën e Parë të Kosovës në Grupin B, Kika ka grumbulluar 11 pikë dhe ndodhet në pozitën e pestë të tabelës së klasifikimit.

KF Ramiz Sadiku 1-1 KF KIKA

You Might Also Like