Futboll

Nuhiu: Fituam, por Trepça 89 luajti një ndeshje shumë të mirë

Pas ndeshjes, trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu theksoi se rezultatin nuk ishte aspak real, pasiqë ’89-shi luajti ndeshje shumë të mirë.

“Rezultati nuk është aspak real, sepse Trepça 89 luajti një ndeshje shumë të mirë. Të dyja skuadrat luajtën mirë dhe krijuan shumë raste, ishte një paraqitje shumë e mirë nga Faton Maloku që na shpëtoi në disa raste. Kjo fitore që arritëm është meritë e të gjithëve”, tha Nuhiu.

You Might Also Like