Sportet me dorë

KV Drita mposht bindshëm Lubotenin

Sonte në Gjilan Drita shënoi fitore bindëse me rezultat të pastër 3-0 në sete për 3 pikët e radhes kundër KV Lubotenit.

Djelmoshat bardh e kaltër ishin fantastikë në parket dhe ishte fitore plotësishtë e merituar e tyre.

You Might Also Like