Futboll

Marko Simonovski edhe një vit te Drita

Simonovski vazhdon me DRITËN
FC DRITA dhe sulmuesi Marko Simonovski kanë arritur marrëveshje për të vazhduar bashkëpunimin edhe një vit.
Simonovski ka shënuar 18 gola në tri kompeticionet me klubin bardh e kaltër në edicionin që lamë pas.
Marko Simonvski bëhet kështu sulmusi më i sukseshëm në dakadën e fundit te FC DRITA, ku brenda një edicioni arrin të shënoj 18 gola.

You Might Also Like