Futboll

Në ndeshjen e parë miqësore FC Drita do të ketë përballë ekipin sllovak

FC DRITA fillon përgatitjet në Turqi
Klubi FC Drita ka arritur mbrëmë në Turqi, ku tashmë është vendosur dhe ka nisur përgatitjet.
Sot ekipi zhvilluar dy seanca stërvitore dhe nesër do të zhvillojë ndeshjen e parë miqësore, me fillim nga ora 15:30, do të takohet me klubin Liptovsky Mikulas nga Superliga e Sllovakisë.

You Might Also Like