Futboll

Nga SC Gjilani largohen Bejtullai e Nafiu

Sport Club GGjilanika njoftuar zyrtarisht që ka përfunduar bashkëpunimin me futbollistët Egzon Bejtullai dhe Valmir Nafiu.

Bejtullai dhe Nafiu ishin afruar në skuadër këtë edicion, teksa ndarja vjen pas një marrëveshje të dyanshme.

Klubi e falenderon Egzon Bejtullain dhe Valmir Nafiun për kontributin e dhënë në fanellën kuqebardh, duke u uruar suksese të metutjeshme në sfidat e ardhshme.

Faleminderit për momentet e bukura dhe angazhimin në klubin tonë.

You Might Also Like