Futboll

Një futbollist nga Liga Gjermane bëhet pjesë e Dritës

Edin Hyseni është përforcimi më i ri i FC Drita. Japostimi i plotë i klubit kaltër e bardhë:
Kemi knaqësinë të ju njoftojmë me lojtarin tonë më të ri, sulmusin e krahut Edin Hyseni, i cili është ardhja jonë e radhes e këtij afati kalimtarë.
Edini do të shtojë edhe më shumë konkurrencen në fazën ofenzive.
Hyseni të gjitha grupmoshat i ka kaluar në futbollin gjerman dhe në sezonin e fundit ka qenë pjesë e SV Wacker Burghausen.
Paq fat Edin🤍

You Might Also Like