Futboll

Operohet futbollisti i Kikës, Eridon Bajraliu

Qendërmbrojtësi i Kikës, Eridon Bajraliu është operuar me sukses në spitalin e Ortopedisë në Spitalin e Mitrovicës.
Bajraliu është operuar në gjurin e djathtë pas këputjes së ligamenteve.
KF Kika i dëshiron shërim të shpejtë dhe e mirëpret sa më shpejtë në fushën e blertë.

You Might Also Like