Futboll

Sadat Pajaziti nuk është më kryetrajner i KF Kika

Komunikatë për media nga KF Kika

Klubi Futbollistik KIKA në mbledhjen urgjente të mbajtur sot më datën 09.10.2023 pas rezultateve negative në fillim të kampionatit vjeshtor ( një fitore dhe shtatë humbje ) duke përfunduar në tabelë të fundit me vetëm 3 pikë, merr vendim që ta ndërpres bashkëpunimin me kryetrajnerin Sadat Pajaziti.

Klubi Futbollistik KIKA falënderon trajnerin për angazhimin dhe punën e tij gjatë periudhës sa ishte në krye të klubit KIKA dhe i uron gjitha të mirat në vazhdimësi.

kryelajmi.com

You Might Also Like