Futboll

SC Gjilani humb një lojtar në fund të kampionatit, shkon në operim të appendix-it

Sport Club Gjilani njofton se futbollisti Fabjan Beqja është i detyruar t’i nënshtrohet operimit pasi që ka shfaqur simptomat e para të appendix-it.
Futbollisti Beqja nuk do të jetë në dispozicion të klubit për ndeshjet e radhës, teksa i urojmë shërim të shpejtë dhe presim edhe më të fortë në fushat e blerta.

You Might Also Like