Futboll

Trepça ’89 prezanton ish-portierin e Gjilanit

Trepça ’89 ka vazhduar me përforcime në afatin kalimtar të janarit.

Pasi zyrtarizuan afrimin e mbrojtësit Gentrit Dumani, minatorët kanë zyrtarizuar edhe Arion Ymerin.

Portieri kosovar iu bashkua mitrovicasve nga Gjilani pas gjysmë sezoni ku pati shumë pak hapësira.

Njoftimi i plotë nga FC Trepça ’89

Arion Ymeri bëhet Gardiani më i ri i Minatorëve

Arioni i u bashkohet gjelbërtebardhëve duke përforcuar portën e skuadrës 

Në të kaluar ka mbrojtur portën e KF Drenicës dhe së fundmi të SC Gjilanit.

You Might Also Like