Futboll

Vllaznia humb në fushë të vet

Në ndeshjen e luajtur sot mes Vllaznisë dhe Vushtrrisë në Grupin B të Ligës së Parë, fituese doli skuadra mysafire.

Pas pjesës së parë që u mbyll me rezultat të bardhë, Vushtrria fitoren e arriti në pjesën e dytë.

Në minutën e 51’ të ndeshjes, për 0-1 realizoi Bashkim Shala, e me këtë gol Vushtrria u kthye në shtëpi me gjah të plotë.

You Might Also Like