Sportet me dorë

Agnesa Hajdari vazhdon me KV Dritën

KV DRITA ka nisur të kompletojë ekipin për stinorin e ardhshëm, duke prezantuar lojtaret për stinorin 2023/2024.

Ekipit të KV Drita i ka qëndruar besnike liberoja Agnesa Hajdari.

Nesa siç e njohin të gjithë është lojtare e Akademisë Drita, e cila që nga viti 2019 është pjesë e ekipit seniorë të KV DRITA me të cilin ekip fitoi shumë trofe: 3 herë Kampione e Kosovës, 3 Kupa të Kosovës, 1 Kupë të FVK-së si dhe 2 Superkupa.

You Might Also Like