Futboll

Drita me tri mungesa ndaj Feroniklit

Formacioni zyrtar përballë KF Feronikeli!

Në ndeshjen e parë të kampionatit të ri 2021/2022, për shkak të dëmtimeve mungojnë Marko Simonovski, Agim Zeka dhe Arbnor Muja.

 

Ja formacioni:

 

You Might Also Like