Futboll

Drita mposhti Erzenin në miqësore

FT| FC DRITA 3:0 KF ERZENI

Ka përfunduar ndeshja me ekipin e Erzenit.
Për ekipin e Dritës u aktivizuan të gjithë lojtarët në përjashtim të Betim Haxhimuses, i cili kishte një shqetësim.

Golashënues për Dritën ishin Astrit Fazliu, Albin Krasniqi dhe Arbnor Muja.

 

You Might Also Like