Muzikë

Dritëro Shaqiri publikon këngën e re “Unë jam djeg”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar Dritëro Shaqiri, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Unë jam djeg” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Radio Star.

Tekstin e ka shkruar Avni Qahili, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Dritëro Shaqiri.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe ka filluar të pelqehet nga publiku te te marr komente te mira.

You Might Also Like