Futboll

Dukagjini-Gjilani zhvillohet në këtë ditë

Gjilan, 22 Qershor-Në mesjavë zhvillohet xhiro e 26-të e Superligës së Kosovës në futboll.Në kuadër të kësaj jave skuadra e Gjilanit do të udhëtoj drejt qytetit të Klinës, ku do të ballafaqohet me kundërshtarin e radhës, KF Dukagjinin.

Ndeshja mes Dukagjinit dhe Gjilanit zhvillohet ditën e mërkure me fillim në ora 16:45, në stadiumin “18 Qershori” në Klinë.

You Might Also Like