Futboll

Kupa e Kosovës: Më 3 shkurt Gjilani e pret Prishtinën, të nesërmen Drita ndeshet me Rilindjen 1974

Stinori pranveror do të fillojë me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës, të cilat do të zhvillohen më 3 dhe 4 shkurt.
Tashmë është caktuar orari i këtyre ndeshjeve, të cilat do të luhen sipas këtij orari:

E shtunë, 03.02.2024, ora 13:00:

• Gjilani – Prishtina

• Vjosa – 2 Korriku

• Feronikeli-74 – Malisheva

• Suhareka23 – Prishtina e Re

E diele, 04.02.2024, ora 13:00:

• Trepça ’89 – Llapi

• Drita – Rilindja 1974

• Ballkani – Vllaznimi

• Dukagjini – Dinamo

You Might Also Like