Futboll

Futbollisti i Vllaznisë Kujtim Pira e kreu me sukses operimin e gjurit

Në ndeshjen kampionale të zhvilluar kundër Fushë Kosovës, futbollisti i Vllaznisë së Pozharanit  Kujtim Pira pësoi një lëndim të rëndë në gju dhe u detyrua që me ndihmë të shpejt të dërgohet në QKUK.

Këtë të martë Kujtimi e ka kaluar me sukses operacionin e gjurit.

“Të presim më të fortë në fushë një nder mbrojtësit më premtues në Kosovë”, është thënë në një njoftim nga Kryesia e KF Vllaznia Pozheran.

You Might Also Like