Muzikë

Graniti dhe Ema vijnë me një projekt të ri muzikor (video)

Granit Ismajli dhe Ema kanë publikuar projektin e ri muzikor, që pritet të shëndërrohet në hit. Kënga e titulluar “Zemrën ama”, që në fillim ka marrë pëlqimet e para nga publiku.

Projekti i ri muzikore nga dy artistët ka një ritëm të bukur dhe një videoklip mjaft të bukur. Kënga është incizuar në “Black Fish'”, përderisa për tekstin dhe melodinë janë përkujdesur Granit Ismajli dhe Genc Prelvukaj. Videoklipi është realizuar nga Blackfish entertaiment.

You Might Also Like