Gjilan

Iu dha lamtumira e fundit artistit Nehat Ferati

Mes lotëve dhe dhimbjeve në varrezat e qytetit në Gjilan, i është dhënë lamtumira e fundit, artistit gjilanas, Nehat Feratit.

Në ceremoninë e varrimit morën pjesë, familjarë të Feratit, dashamirë, miq e qytetarë.

Nehat Ferati, me datën 12 Shtator ndërroi jetë pas një sëmundje të shkurtër./Radio Star/

You Might Also Like