Futboll

Këtë fundjavë Gjilani udhëton në Suharekë, Drita pret Dukagjinin në shtëpi

Të shtunën dhe të dielen do të luhet xhiroja e 22-të e Supërligës së Kosovës shkruan Radio Star.

Në ditën e shtune SC Gjilani do të udhëtojë në Suharekë dhe do të takohet me Ballkanin dhe gjyqtarë kryesorë për këtë ndeshje do të jetë Ilir Mehmeti.


Kurse të dielen FC Drita do të luaj si vendase dhe do të takohet me Dukagjinin, në këtë ndeshje gjyqtari kryesorë do të jetë Alban Shala.

Të gjitha këto ndeshje do zhvillohen nga ora 13:00.

You Might Also Like