Futboll

Kika e Vllaznia barazojnë në derbin e Anamoravës

Kika e Hogoshtit dhe Drita e Gjilanit kanë barazuar në derbin e Anamoravës me rezultat 2:2, rezultat i cili të dy këto ekipe i mbanë në pjesën e poshtme të tabelës.

Për Kikën realizues i të dy golave ka qenë lojtari Besfort Emini, derisa për Vllazninë golat i kanë shënuar Kujtim Pira dhe Daniel Tette. /kryelajmi.com/.

Tabela në Ligën e Parë – Grupi B e ka këtë pamje:

You Might Also Like