Futboll

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Drita – Deçiçi, ka gola të shënuar

Nis ndeshja

Min 3. Dush i ftohtë për Dritën, pas një dëbimi nga shtylla, Ilir Camaj ka shënuar për 0:1.

min 10. Pas një aksioni Drita ia ka dalë të barazojë në 1:1 nëpërmjet Almir Ajzerajt.

min 14. Nga largësia provon Raduloviq, por gjuan drejt në Malokun.

min 32. Blakqorri ndëshkohet me karton të verdhë.

min 44. Simonovski dhe Camaj ndëshkohen me kartona të verdhë.

Gjyqtari dha një minutë shtesë.

You Might Also Like