LAJME

Mezani: Pikë që na gëzon

Pas barazimit 0:0 me Ballkanin, kryetrajneri i Gjilanit Gentjan Mezani ka deklaruar”

“Si kanë shkuar gjërat, ndoshta këtë barazim nuk do t’a quaja dhuratë, ngase jemi në borxh të madh tek tifozët, që janë një tifozëri e mirë dhe jo ofenduese. Kjo pikë na gëzon. Sepse na ndihmon [për të arritur objektivin e sivjetmë. Një pikë morali, ngase luajtëm me një ekip që ka cilësi”,  tha Mezani, që shtoi se tash i pret një punë më e madhe dhe se Gjilanit i duhet një merkato më e madhe dhe të menaxhuar mirë në pozicionet që i duhen ekipit../kryelajmi.com/.

You Might Also Like