Futboll

Një minutë heshtje për Shukri Sylejmanin

Ndeshja Llapi ndaj Gjilanit ka nisur me një minutë heshtje në nderim të jetës dhe veprës së Shukri Sylejmanit, president historik i SC Gjilani.

Ai ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak këtë të mërkurë në orët e hershme të mëngjesit.

You Might Also Like