LAJME

Nuhiu thotë se sot bënë një ndeshje të madhe

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu pas ndeshjes në intervistë për “Art-Sport” deklaroi se skuadra e tij e mbizotëroi plotësisht Gjilanin.

“Mendoj se kemi bërë një ndeshje të madhe sot, duke e dominuar kundërshtarin në çdo aspekt. Djemtë treguan karakter dhe përveç barazimit e kërkuam edhe golin e fitores”.

You Might Also Like