Futboll

Të enjten Gjilani zhvillon ndeshjen kundër Vushtrrisë

Gjilan, 04 Nëntor 2019-Mesjava na sjellë përballjet e xhiros së 14-të kampionale.Në kuadër të kësaj jave, Gjilani zhvillon ndeshjen si mysafir i Vushtrrisë.Ndeshja mes Gjilani dhe Vushtrrisë, zhvillohet në stadiumin “Ferki Aliu”, me fillim nga ora 13:00.

? Ipko Superliga, Java XIV
? Vushtrria
? E enjte, 07 Nëntor
? 13:00h
? “Ferki Aliu”, Vushtrri.

You Might Also Like